Projekt „Revitalizace parku U Zahrádkářské kolonie“
Projekt Integrace cizinců

Městská část

Volené orgány

ÚŘAD MČ Praha–Libuš

  

ÚŘEDNÍ HODINY

Pondělí:  8:00 - 12:00 13:00 - 17:30
Středa:    8:00 - 12:00 13:00 - 17:30

Adresa úřadu

Městská část Praha-Libuš
Úřad městské části Praha-Libuš
Libušská 35/200, 142 00 Praha 4 – Libuš
tel.: + 420 261 711 380
tel.: + 420 244 471 884
fax: + 420 241 727 864
e-mail: mc.libus@praha-libus.cz
IČ: 00231142
DIČ: CZ 00231142
ID schránka: u8xaktr
vymezovací obrázek

MMS - Podněty

počet záznamů: 60
strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 


Máte zájem podílet se na zlepšování prostředí, ve kterém žijete? Zjistili jste nedostatky v rámci čistoty městské části, údržby zeleně, dětských hřišť, rozbitého chodníku nebo lavičky, přeplněného kontejneru apod.? Chcete znát postup jejich řešení, nebo důvod, proč zatím řešeny nejsou? Potom využijte službu MMS podněty. Fotografii zjištěného problému s krátkým popisem místa, druhu a data závady pouze odešlete z mobilního telefonu jako MMS zprávu nebo e-mailem na adresu: mms@praha-libus.cz

Co se stane po odeslání fotografie? Příslušný pracovník na úřadu MČ Praha - Libuš snímek předá osobě či subjektu zodpovědnému za vyřešení. Pokud snímek nebude porušovat zákon o ochraně osobních údajů (např. identifikace osoby), zveřejní ho v rubrice MMS podněty na www.praha-libus.cz a v komentáři sdělí způsob řešení problému.

Děkujeme za Vaší pomoc vyjádřenou zapojením do projektu, který může významně zlepšit vzhled a funkčnost naší obce a předejít případným škodám nebo i úrazům v budoucnu. Upozorňujeme, že nepodepsané (neautorizované) příspěvky, nebudou zveřejněny.

ikonka27.09.2011 13:30

Foto k příspěvku: Foto k příspěvku:

Lokalita: Hoštická - Na Okruhu

Popis: Dobrý den, rád bych upozornil na „spojku“ mezi ul. Hoštická a Na Okruhu. Tvoří ji nezpevněná cesta, byť jde o úsek hojně využívaný mj. maminkami s kočárky, které zde procházejí z písnického sídliště do staré Písnice. Bylo by možné výhledově tuto komunikaci nějak zkultivovat? Děkuji. Jan Urbanec

Řeší:

Stav: v řešení

Postup řešení: Vzhledem k tomu, že se jedná o prošlapanou cestu v polích, kde existuje mnoho vlastníků pozemků a jedná se o lokalitu, kterou je třeba řešit komplexně v souladu s územním plánem, městská část v současné době neplánuje rekonstrukci ani zpevnění této polní cesty.

ikonka23.08.2011 12:18

Dětské hřiště Ke Kurtům

Lokalita: sídliště Písnice

Popis: Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem, zda by bylo možno zesílit hlídky městské policie u dětského hřiště v ulici Ke Kurtům, případně najít jiné řešení pro následující problém: Každý den - počínaje brzkým ránem - se v blízkém okolí hřiště a přilehlého náměstí vyskytují silně podnapilé podivné existence. Kupují krabicové víno nebo jakýkoliv jiný alkohol v Albertu a celý den se potulují v okolí hřiště. Své osobní potřeby konají v přilehlém křoví. Často obsadí volné lavičky ve stínu a maminky s dětmi se nemají před sluníčkem kam schovat (nehledě na hygienický stránku věci). Není výjimkou, že se tam válejí po zemi, pokřikují po sobě, chovají se vulgárně. V zájmu našich dětí, jejich bezpečí, zajištění hygienických podmínek na hřišti a v neposlední řadě také s ohledem na mravnostní stránku věci Vás žádám o neodkladné řešení tohoto problému. Děkuji za vyjádření. S pozdravem, Vendula Šteflová

Řeší: Zástupce starosty pro vzdělávání, bezpečnost a integrační politiku ve spolupráci s humanitním odborem

Stav: v řešení

Postup řešení: Celý problém bude komplexně řešen s Městskou policií, popřípadě se sociální kurátorkou MČ Praha 12

ikonka29.07.2011 8:20

Ulice Na Močále

Lokalita: Ulice Na Močále

Popis: Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jak je to se sekáním trávy? bydlím v ulici Na močále, sice je to 2 dny co se tady sekalo, ale trvalo to. Je nějaká doba, kdy se může sekat od té poslední? Nejsem sama, kdo si na to stěžuje i ve vedlejších ulicích k té naší. Protože je to katastrofa, pobíhají tady psy, v té vysoké trávě jsou klíšťata a dokonce v té naší ulici i injekční stříkačky, už se volala i kvůli tomu i Policie, ale v té vysoké trávě to není vidět a nedej bože, jestli se o to píchne dítě, když bude tráva krátka, líp se na to uvidí. Byla bych ráda, ale nejenom já, aby se vícekrát sekala tráva a ne až když je přerostlá. Děkuji za vyjádření. S pozdravem Šťastná Hana

Řeší: Odbor životního prostředí a dopravy

Stav: v řešení

Postup řešení: Dobrý den, seče probíhají podle současných finančníh možností městské části. Za tuto vegetační sezónu je naplanováno celkem 5 sečí. Doba další seče se odvíjí od počásí a není přesně stanovena. V ulici Na Močále jsme sekali, jak píšete, minulý týden, nevím jestli se Vaše stížnost týká určitého úseku či celé ulice. Snažíme se vyhovět občanům ohledně stížností na počet sečí, ale bohužel to není v rámci našich finančních možností vždy uskutečnitelné.

strana:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
vymezovací obrázek

infoservis

Interreg

 
Pocitová mapa

 
Pocitová mapa

Soutěž

 
Fotosoutěž

 
Facebook MČ

MAP Praha 12

 
MAP Praha 12

 
Sociální plánování

Jablkobraní 2016

Jablkobraní 2016

 
Rezervace sportoviště Klokotská

Zahrada mezinárodních barev, chutí a vůní

6. celostátní konference měst a městských částí

Stromy pro narozené děti

Stromy pro narozené děti

 
Odpadové hospodářství

Czech POINT

Veřejný portál.cz

Sčítání lidu

Sčítání lidu, domů a bytů


Důležité telefony

Hasiči 150
Záchranná služba 155
Městská policie 156
Policie ČR 158

Ankety

Výsledky anket, dotazníkových průzkumů a sledování různých ukazatelů kvality života v Libuši a Písnici.

vstupte zde

Magazín U nás


 
Poslední číslo: 7/8/2017

 
 
Prohlášení o přístupnosti
 
© 2010, VV Studio - Václav Veselý