Projekt „Revitalizace parku U Zahrádkářské kolonie“
Projekt Integrace cizinců

Městská část

Volené orgány

ÚŘAD MČ Praha–Libuš

  

ÚŘEDNÍ HODINY

Pondělí:  8:00 - 12:00 13:00 - 17:30
Středa:    8:00 - 12:00 13:00 - 17:30

Adresa úřadu

Městská část Praha-Libuš
Úřad městské části Praha-Libuš
Libušská 35/200, 142 00 Praha 4 – Libuš
tel.: + 420 261 711 380
tel.: + 420 244 471 884
fax: + 420 241 727 864
e-mail: mc.libus@praha-libus.cz
IČ: 00231142
DIČ: CZ 00231142
ID schránka: u8xaktr
vymezovací obrázek

MMS - Podněty

počet záznamů: 60
strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 


Máte zájem podílet se na zlepšování prostředí, ve kterém žijete? Zjistili jste nedostatky v rámci čistoty městské části, údržby zeleně, dětských hřišť, rozbitého chodníku nebo lavičky, přeplněného kontejneru apod.? Chcete znát postup jejich řešení, nebo důvod, proč zatím řešeny nejsou? Potom využijte službu MMS podněty. Fotografii zjištěného problému s krátkým popisem místa, druhu a data závady pouze odešlete z mobilního telefonu jako MMS zprávu nebo e-mailem na adresu: mms@praha-libus.cz

Co se stane po odeslání fotografie? Příslušný pracovník na úřadu MČ Praha - Libuš snímek předá osobě či subjektu zodpovědnému za vyřešení. Pokud snímek nebude porušovat zákon o ochraně osobních údajů (např. identifikace osoby), zveřejní ho v rubrice MMS podněty na www.praha-libus.cz a v komentáři sdělí způsob řešení problému.

Děkujeme za Vaší pomoc vyjádřenou zapojením do projektu, který může významně zlepšit vzhled a funkčnost naší obce a předejít případným škodám nebo i úrazům v budoucnu. Upozorňujeme, že nepodepsané (neautorizované) příspěvky, nebudou zveřejněny.

ikonka08.11.2010 11:09

Úklid po volbách

Foto k příspěvku: Úklid po volbách Foto k příspěvku: Úklid po volbách

Lokalita:

Popis: Vážení, jsou tři týdny po volbách a na hlavní ulici Libušské je stále větší množství portrétů pana ex-starosty Mráze! Myslím, že patří k jeho povinnostem nechat odstranit tyto pozůstatky předvolební kampaně, tak, jako to udělali ostatní kandidáti. Dále mám ještě jednu připomínku. Na vlastní oči jsem se přesvědčila, že žáci naší ZŠ Meteorologická a nejen oni, ale všichni jdoucí po chodníku od zastávky autobusu 198 - Jirčanská směrem ke škole, mají šanci použít odpadkový koš pouze na této zastávce a pak už není ani jediný. Zřejmě je v areálu školy, ale pro nás starší je další koš až na konečné zastávce autobusu 215. Není divu, že keře lemující tento chodník jsou plné papírků a jiných odpadků. Děkuji, s pozdravem Hovorková.

Řeší: tajemník, odbor životního prostředí a dopravy

Stav: vyřešeno

Postup řešení: Odpadkový koš je na ploše před ZŠ při ulici Meteorologická osazen. Současně byl v této lokalitě osazen i koš na psí exkrementy. (viz fotografie)

ikonka25.08.2010 13:39

Návrh na umístění koše na psí exkrementy

Foto k příspěvku: Návrh na umístění koše na psí exkrementy Foto k příspěvku: Návrh na umístění koše na psí exkrementy

Lokalita: ulice Mezi Domy

Popis: Lokalita: Sídliště Písnice Popis: Dobrý den, rád bych navrhnul lokaci pro umístění koše na psí hovínka (viz. přiložená mapka, konec ulice "Mezi domy"). Jedná se o lokalitu, která je pro pejsky a vykonávání jejich potřeby značně lákavá a i když další koše nejsou vzdušnou čarou příliš vzdáleny, je to k nim pěkná štreka a většinou se k nim už nikomu nechce chodit. Hovínka tak zůstávají ležet v trávníku či na chodníku, což není zrovna pěkné, zejména v situaci, kdy si v těchto místech často hrají děti. Věřím, že umístění koše by přispělo čistotě celého místa, protože pejskaři si již navykli po svých miláčcích uklízet a jediné, co jim v tomto případě brání je lenost běžet k dalekému koši a pak se vracet - což je pochopitelné, protože při venčení se pejskař často snaží co nejrychleji odejít spíš někam do lesíka a na sídlišti se zdržovat co nejkratší dobu. Děkuji za projednání, s pozdravem Petr Matějka Legenda k mapce: Růžově jsou vyznačeny možné lokality, kde by to chtělo jeden koš na psí hovínka

Řeší: Odbor životního prostředí a dopravy

Stav: vyřešeno

Postup řešení: Koš na psí exkrementy byl osazen (viz fotogfarie)

ikonka28.07.2010 15:03

Dětské hřiště na sídlišti Písnice

Foto k příspěvku: Dětské hřiště na sídlišti Písnice Foto k příspěvku: Dětské hřiště na sídlišti Písnice

Lokalita: Písnice

Popis: Trosky kolotoče hyzdí sídliště, ale především jsou nebezpečné pro hrající si děti. Jiří Karásek

Řeší: OŽPD

Stav: vyřešeno

Postup řešení: Dětské hřiště v Písnici, na kterém se kolotoč nachází je ve vlastnictví ČEZ. Správcovská firma IKON kolotoč vzhledem k jeho havarijnímu stavu odstranila.

strana:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
vymezovací obrázek

infoservis

 
Pocitová mapa

Soutěž

 
Fotosoutěž

 
Facebook MČ

MAP Praha 12

 
MAP Praha 12

 
Sociální plánování

 
Právní poradna

Jablkobraní 2016

Jablkobraní 2016

 
Rezervace sportoviště Klokotská

Zahrada mezinárodních barev, chutí a vůní

6. celostátní konference měst a městských částí

Stromy pro narozené děti

Stromy pro narozené děti

 
Odpadové hospodářství

Asociace pro interkulturní práci

Czech POINT

Veřejný portál.cz

Sčítání lidu

Sčítání lidu, domů a bytů


Důležité telefony

Hasiči 150
Záchranná služba 155
Městská policie 156
Policie ČR 158

Ankety

Výsledky anket, dotazníkových průzkumů a sledování různých ukazatelů kvality života v Libuši a Písnici.

vstupte zde

Magazín U nás


 
Poslední číslo: 05/2017

 
 
Prohlášení o přístupnosti
 
© 2010, VV Studio - Václav Veselý