Projekt „Revitalizace parku U Zahrádkářské kolonie“
Projekt Integrace cizinců

Městská část

Volené orgány

ÚŘAD MČ Praha–Libuš

  

ÚŘEDNÍ HODINY

Pondělí:  8:00 - 12:00 13:00 - 17:30
Středa:    8:00 - 12:00 13:00 - 17:30

Adresa úřadu

Městská část Praha-Libuš
Úřad městské části Praha-Libuš
Libušská 35/200, 142 00 Praha 4 – Libuš
tel.: + 420 261 711 380
tel.: + 420 244 471 884
fax: + 420 241 727 864
e-mail: mc.libus@praha-libus.cz
IČ: 00231142
DIČ: CZ 00231142
ID schránka: u8xaktr
vymezovací obrázek

MMS - Podněty

počet záznamů: 60
strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 


Máte zájem podílet se na zlepšování prostředí, ve kterém žijete? Zjistili jste nedostatky v rámci čistoty městské části, údržby zeleně, dětských hřišť, rozbitého chodníku nebo lavičky, přeplněného kontejneru apod.? Chcete znát postup jejich řešení, nebo důvod, proč zatím řešeny nejsou? Potom využijte službu MMS podněty. Fotografii zjištěného problému s krátkým popisem místa, druhu a data závady pouze odešlete z mobilního telefonu jako MMS zprávu nebo e-mailem na adresu: mms@praha-libus.cz

Co se stane po odeslání fotografie? Příslušný pracovník na úřadu MČ Praha - Libuš snímek předá osobě či subjektu zodpovědnému za vyřešení. Pokud snímek nebude porušovat zákon o ochraně osobních údajů (např. identifikace osoby), zveřejní ho v rubrice MMS podněty na www.praha-libus.cz a v komentáři sdělí způsob řešení problému.

Děkujeme za Vaší pomoc vyjádřenou zapojením do projektu, který může významně zlepšit vzhled a funkčnost naší obce a předejít případným škodám nebo i úrazům v budoucnu. Upozorňujeme, že nepodepsané (neautorizované) příspěvky, nebudou zveřejněny.

ikonka24.08.2009 9:13

Lampy veřejného osvětlení ke škole Meteorologická

Lokalita: Cesta od Písnice ke škole Meteorologická

Popis: Dobrý den. Při procházce od sídliště Písnice ke škole Meteorologická jsem zjistil odkrytí kritek u pouličního osvětlení.Jedná se asi o 8 lamp,kritky se nalézají zatím u lamp.Cestu používají i nyní děti,je to nebezpešné.Děkuji Hron

Řeší: Odbor životního prostředí a dopravy

Stav: postoupeno

Postup řešení: E-mail byl předán k řešení společnosti Eltodo, která zajišťuje správu veřejného osvětlení.

ikonka17.08.2009 15:26

Dětské hřiště v ulici Hoštická - keře

Foto k příspěvku: Dětské hřiště v ulici Hoštická - keře

Lokalita: Dětské hřiště v ulici Hoštická

Popis: Dobry den, zasilam Vam obrazek mista, kde byval zivy plot u detskeho hriste Hosticka. Byval zde souvisly zivy plot cca 2 m vysoky, ktery hristi dodaval prijemny pocit utulnosti a take stin. Kdyz jej firma, ktera ma na starost zelen v Pisnici, na jare poprve sestrihla na vysku cca 20 cm, myslela jsem si, ze jej bylo nutne zmladit. Ted vsak probehlo dalsi razantni strihani. Na miste ziveho plotu je ted prerostla trava a koprivy (to same se stalo i s nekolika keri v zadni casti hriste). Naopak trava na hristi i jeho okoli by potrebovala posekat a na hristi je dost povalujicich se odpadku, ktere vypadavaji z preplneneho kose. Byla likvidace ziveho plotu zamerem? Nebylo by mozne jej zase nechat vyrust? Je zpusob provadeni udrzby zelene kontrolovan uradem MC? S pozdravem Lucie Hančlová

Řeší: Odbor životního prostředí a dopravy

Stav: vyřešeno

Postup řešení: O pořádek a sekání trávy na dětském hřišti se stará zahradnická firma, která zajišťuje údržbu zeleně na všech pozemcích ve správě městské části. Firma byla na nepořádek na hřišti a přeplněné odpadkové koše upozorněna a vzápětí byly nedostatky odstraněné. Sekání trávy, úklid hřiště a vysypávání košů je zajišťováno v pravidelných intervalech. Co se týká živého plotu došlo po dohodě s MČ k jeho zmlazení. Současně byla plocha vyčištěna od zbytku stavební sutě a ostatních odpadů, které se tam za léta nashromáždily. Se zahradnickou firmou bylo dohodnuto, že živý plot bude postupně upravován a tvarován tak, aby dosáhl původní výšky, na úroveň stávajícího oplocení.

ikonka21.07.2009 8:01

Dětské hřiště v ulici Hoštická

Foto k příspěvku: Dětské hřiště v ulici Hoštická Foto k příspěvku: Dětské hřiště v ulici Hoštická

Lokalita: Dětské hřiště v ulici Hoštická

Popis: Dobrý den, chtěl bych upozornit na rozbitou branku dětského hřiště ve staré Písnici v ulici Hoštická. Sice se jedná o maličkost, ale místní pejsci už tuto cestičku našli. Předem díky. Jiří Karásek

Řeší: Odbor životního prostředí a dopravy

Stav: vyřešeno

Postup řešení: Oprava byla provedena (viz foto)

strana:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
vymezovací obrázek

infoservis

 
Pocitová mapa

Soutěž

 
Fotosoutěž

 
Facebook MČ

MAP Praha 12

 
MAP Praha 12

 
Sociální plánování

 
Právní poradna

Jablkobraní 2016

Jablkobraní 2016

 
Rezervace sportoviště Klokotská

Zahrada mezinárodních barev, chutí a vůní

6. celostátní konference měst a městských částí

Stromy pro narozené děti

Stromy pro narozené děti

 
Odpadové hospodářství

Asociace pro interkulturní práci

Czech POINT

Veřejný portál.cz

Sčítání lidu

Sčítání lidu, domů a bytů


Důležité telefony

Hasiči 150
Záchranná služba 155
Městská policie 156
Policie ČR 158

Ankety

Výsledky anket, dotazníkových průzkumů a sledování různých ukazatelů kvality života v Libuši a Písnici.

vstupte zde

Magazín U nás


 
Poslední číslo: 05/2017

 
 
Prohlášení o přístupnosti
 
© 2010, VV Studio - Václav Veselý