Projekt „Revitalizace parku U Zahrádkářské kolonie“
Projekt Integrace cizinců

Městská část

Volené orgány

ÚŘAD MČ Praha–Libuš

  

ÚŘEDNÍ HODINY

Pondělí:  8:00 - 12:00 13:00 - 17:30
Středa:    8:00 - 12:00 13:00 - 17:30

Adresa úřadu

Městská část Praha-Libuš
Úřad městské části Praha-Libuš
Libušská 35/200, 142 00 Praha 4 – Libuš
tel.: + 420 261 711 380
tel.: + 420 244 471 884
fax: + 420 241 727 864
e-mail: mc.libus@praha-libus.cz
IČ: 00231142
DIČ: CZ 00231142
ID schránka: u8xaktr
vymezovací obrázek

MMS - Podněty

počet záznamů: 60
strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 


Máte zájem podílet se na zlepšování prostředí, ve kterém žijete? Zjistili jste nedostatky v rámci čistoty městské části, údržby zeleně, dětských hřišť, rozbitého chodníku nebo lavičky, přeplněného kontejneru apod.? Chcete znát postup jejich řešení, nebo důvod, proč zatím řešeny nejsou? Potom využijte službu MMS podněty. Fotografii zjištěného problému s krátkým popisem místa, druhu a data závady pouze odešlete z mobilního telefonu jako MMS zprávu nebo e-mailem na adresu: mms@praha-libus.cz

Co se stane po odeslání fotografie? Příslušný pracovník na úřadu MČ Praha - Libuš snímek předá osobě či subjektu zodpovědnému za vyřešení. Pokud snímek nebude porušovat zákon o ochraně osobních údajů (např. identifikace osoby), zveřejní ho v rubrice MMS podněty na www.praha-libus.cz a v komentáři sdělí způsob řešení problému.

Děkujeme za Vaší pomoc vyjádřenou zapojením do projektu, který může významně zlepšit vzhled a funkčnost naší obce a předejít případným škodám nebo i úrazům v budoucnu. Upozorňujeme, že nepodepsané (neautorizované) příspěvky, nebudou zveřejněny.

ikonka28.04.2015 15:56

Skládka v Modřanské rokli

Lokalita:

Popis: Dobrý den, přeposíláme Vám k vyřešení podnět v oblasti Praha-Libuš. Hlášení se týká: Černá skládka Zobrazit detail hlášení #131770 na ZmapujTo.cz. ZmapujTo.cz je webová stránka a mobilní aplikace, která umožňuje občanům snadno zmapovat a nahlásit problémy v jejich okolí. Tyto podněty pak předáváme příslušným úřadům k řešení. Až budete hlášení řešit, případně pokud k němu budete mít komentář, tak nám prosím jednoduše odpovězte na tento e-mail (odpověď automaticky zpracujeme a zobrazí se u hlášení). Zároveň o vaší zprávě budeme informovat toho, kdo podnět zaslal. Děkujeme za spolupráci. S pozdravem Miroslav Kubásek info@zmapujto.cz www.ZmapujTo.cz Facebook: www.facebook.com/ZmapujTo Pokud jsme tento typ hlášení neměli poslat Vám, ale někomu jinému, tak nám prosím dejte vědět odpovědí na tuto zprávu. Pokud máte zájem si hlášení na svém území spravovat sami, tak můžete odpovědět na tento e-mail a my vám zařídíme přístup do administrace. www.ZmapujTo.cz ________________________________________ Všechny uvedené údaje (umístění, fotografie, popis, komentáře...) mají pouze informativní charakter. Informace byly získány dobrovolnou, volně dostupnou službou a provozovatelé ZmapujTo nenesou žádnou zodpovědnost za uvedené údaje. Všechna hlášení prochází vizuální kontrolou, ale není bohužel v našich silách všechna hlášení osobně ověřit. Věříme v serióznost našich uživatelů a apelujeme na ně, aby do systému vkládali pouze pravdivé údaje. Pokud některé uvedené informace nejsou podle Vás pravdivé tak je prosím přímo u hlášení opravte, nebo nás kontaktujte, chybu či problém popište a my to napravíme.

Řeší: Odbor životního prostředí a dopravy

Stav: nevyřešeno

Postup řešení: Černa skládka - azbestové trubky - je umístěna na pozemku ve vlastnictví HLMP, podnět k úklidu jsme předali k řešení a odstranění skládky magistrátu hl. m. Prahy.

ikonka23.03.2015 16:21

Skládka v ulici Skalská

Foto k příspěvku: Skládka v ulici Skalská

Lokalita: Ulice Skalská

Popis: Dobrý den, rád bych upozornil na skládku, která se začíná hezky rozrůstat v blízkosti ZŠ v ulici Skalská. S blížícím se teplým počasím začně zcela jistě zapáchat, tak jak to bylo již v minulém roce. Jiří Karásek

Řeší: Odbor životního prostředí a dopravy

Stav: vyřešeno

Postup řešení: Dne 1. dubna 2015 byla černá skládka uklizena.

ikonka15.10.2014 14:53

Stav ulice Ke Kašně

Foto k příspěvku: Stav ulice Ke Kašně Foto k příspěvku: Stav ulice Ke Kašně

Lokalita: Písnice

Popis: Dobrý den, můj podnět se týká stejných problémů, jako dva předchozí příspěvky. Musím se pozastavit nad zde uvedenou informací, že největší výtluky v ulici Ke Kašně byly opraveny. Přikládám fotografie ze 13.10.2014, přímo před vstupem do školky bylo opět jezero, jako vždy, když zaprší. Ano, možná teď nehrozí proražení pneumatiky, ale pro pěší je problém stále stejný. Lucie Hančlová

Řeší: MHMP

Stav: v řešení

Postup řešení: Opravením výtluků v ulici Ke Kašně se bohužel nevyřeší odvodnění ulice - toto je nám známo. Situace se vyřeší až definitivní celkovou rekonstrukcí, jejíž součástí je i dešťové odvodnění, a která je plánována na jaro příštího roku. V současné době by na Magistrátu hl.m. Prahy mělo probíhat výběrové řízení na zhotovitele této stavby.

strana:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
vymezovací obrázek

infoservis

Interreg

 
Pocitová mapa

 
Pocitová mapa

Soutěž

 
Fotosoutěž

 
Facebook MČ

MAP Praha 12

 
MAP Praha 12

 
Sociální plánování

xxx

Jablkobraní 2016

Jablkobraní 2016

 
Rezervace sportoviště Klokotská

Zahrada mezinárodních barev, chutí a vůní

6. celostátní konference měst a městských částí

Stromy pro narozené děti

Stromy pro narozené děti

 
Odpadové hospodářství

Czech POINT

Veřejný portál.cz

Sčítání lidu

Sčítání lidu, domů a bytů


Důležité telefony

Hasiči 150
Záchranná služba 155
Městská policie 156
Policie ČR 158

Ankety

Výsledky anket, dotazníkových průzkumů a sledování různých ukazatelů kvality života v Libuši a Písnici.

vstupte zde

Magazín U nás


 
Poslední číslo: 9/2017

 
 
Prohlášení o přístupnosti
 
© 2010, VV Studio - Václav Veselý